مجموعه نیک چاپ تهران

  1. مجموعه نیک چاپ تهران
photo 2022 05 29 14 11 38 پیشنهادی
توضیحات:

مجموعه نیک چاپ تهران

 

مجموعه نیک چاپ تهران با در اختیار داشتن بهترین امکانات در زمینه تولید کلیه جعبه های شکلات و جعبه های دارویی،بهداشتی و آرایشی و بروشور های مربوطه و جعبه های مواد غذایی جهت انجام سفارشات با قیمت مناسب در خدمت شما می باشد.

 

✅ طراحی و تولید انواع بسته بندی برای محصولات تولید کنندگان ایرانی

✅ تناسب کیفیت بالا با هزینه های بسته بندی

✅ تیم حرفه ای و خدمات با کیفیت

 

کلیه فرآیند های خدمات پیش از چاپ (عکاسی ،طراحی و... ) ، چاپ و پس از چاپ در مجموعه نیک چاپ تهران محیاست و تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۴۴۱۸۰۱۲۴ _ ۴۴۱۹۹۹۶۱

 


شما می توانید برای مشاهده میزان رضایتمندی مشتریان و مشاهده نظرات مصرف کنندگان این تولید کننده ایرانی به پیج اینستاگرام  @nik_pirinting مراجعه کنید.


 

مجموعه نیک چاپ تهران مجموعه چاپ نیک با در اختیار داشتن بهترین امکانات در زمینه تولید کلیه جعبه های شکلات و جعبه های دارویی،بهداشتی و آرایشی و بروشور های مربوطه و جعبه های مواد غذایی جهت انجام سفارشات با قیمت مناسب در خدمت شما می باشد. طراحی و تولید انواع بسته بندی برای محصولات تولید کنندگان ایرانی تناسب کیفیت بالا با هزینه های بسته بندی تیم حرفه ای و خدمات با کیفیت کلیه فرآیند های خدمات پیش از چاپ (عکاسی ،طراحی و... ) ، چاپ و پس از چاپ در مجموعه چاپ نیک تهران محیاست و تنها کافیست با ما تماس بگیرید. تلفن تماس: ۴۴۱۸۰۱۲۴ _ ۴۴۱۹۹۹۶۱ شما می توانید برای مشاهده میزان رضایتمندی مشتریان و مشاهده نظرات مصرف کنندگان این تولید کننده ایرانی به پیج اینستاگرام  @nik_pirinting مراجعه کنید.

موقعیت

دیدگاهتان را بنویسید

more
Allowed HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>

 

پیشنهادی

متاسفم! هیچ آگهی پیدا نشد.
سبد خرید