استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه سامان

4.5
  1. استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه سامان
photo 2021 11 17 02 23 38 استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه سامان ✅ دعوت به همکاری شرکت بیمه سامان (سازمان فروش۱۱۶۶) با اعطای کد رسمی در *سراسر کشور* ✴️ *فرصت استثنائی برای کسانی که دنبال شغل و درآمد مناسب هستند. شغلی که در آن رقابت، هیجان، تنوع و درآمد دورقمی باشد* . ☸️مزایای شغلی 💎قرارداد رسمی از روز اول کاری 💎 فروش تمامی محصولات بیمه ای با کد اختصاصی 💎امکان ارتقاء شغلی - کارمزد عالی و صعودی 💎محیطی کاملا حرفه ای و رسمی 💎آموزش حرفه ای و پشتیبانی مداوم 💎بدون نیاز به سرمایه اولیه 💎امکان فعالیت بصورت تمام وقت و پاره وقت (حتی برای شاغلین، بازنشسته ها و دانشجویان) 🔰شرایط شغلی 💎 مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم 💎شرایط سنی: حداقل ۲۰ سال 💎داشتن روابط عمومی بالا 💎قبولی در مصاحبه و آزمون متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه مشخصات و مدرک تحصیلی خود را به خط ۰۹۲۱۶۴۰۴۱۰۰ ارسال نمایید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با شرایط  به پیج اینستاگرام @pooya_parsi53 مراجعه کنید. جهت هماهنگی بیشتر با شماره 09216404100 تماس حاصل فرمایید.
توضیحات:

4.7/5 - (6 امتیاز)

استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه سامان

 

✅ دعوت به همکاری
شرکت بیمه سامان (سازمان فروش۱۱۶۶) با اعطای کد رسمی در *سراسر کشور*

 

✴️ *فرصت استثنائی برای کسانی که دنبال شغل و درآمد مناسب هستند. شغلی که در آن رقابت، هیجان، تنوع و درآمد دورقمی باشد* .

 

☸️مزایای شغلی
💎قرارداد رسمی از روز اول کاری
💎 فروش تمامی محصولات بیمه ای با کد اختصاصی
💎امکان ارتقاء شغلی - کارمزد عالی و صعودی
💎محیطی کاملا حرفه ای و رسمی
💎آموزش حرفه ای و پشتیبانی مداوم
💎بدون نیاز به سرمایه اولیه
💎امکان فعالیت بصورت تمام وقت و پاره وقت
(حتی برای شاغلین، بازنشسته ها و دانشجویان)

 

🔰شرایط شغلی
💎 مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم
💎شرایط سنی: حداقل ۲۰ سال
💎داشتن روابط عمومی بالا
💎قبولی در مصاحبه و آزمون

 


متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه مشخصات و مدرک تحصیلی خود را به خط ۰۹۲۱۶۴۰۴۱۰۰ ارسال نمایید.


شما می توانید برای آشنایی بیشتر با شرایط استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه  به پیج اینستاگرام @pooya_parsi53 مراجعه کنید. جهت هماهنگی بیشتر با شماره 09216404100 تماس حاصل فرمایید.


استخدام کارشناس و مدیر فروش بیمه سامان ✅ دعوت به همکاری شرکت بیمه سامان (سازمان فروش۱۱۶۶) با اعطای کد رسمی در *سراسر کشور* ✴️ *فرصت استثنائی برای کسانی که دنبال شغل و درآمد مناسب هستند. شغلی که در آن رقابت، هیجان، تنوع و درآمد دورقمی باشد* . ☸️مزایای شغلی 💎قرارداد رسمی از روز اول کاری 💎 فروش تمامی محصولات بیمه ای با کد اختصاصی 💎امکان ارتقاء شغلی - کارمزد عالی و صعودی 💎محیطی کاملا حرفه ای و رسمی 💎آموزش حرفه ای و پشتیبانی مداوم 💎بدون نیاز به سرمایه اولیه 💎امکان فعالیت بصورت تمام وقت و پاره وقت (حتی برای شاغلین، بازنشسته ها و دانشجویان) 🔰شرایط شغلی 💎 مدرک تحصیلی: حداقل دیپلم 💎شرایط سنی: حداقل ۲۰ سال 💎داشتن روابط عمومی بالا 💎قبولی در مصاحبه و آزمون متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه مشخصات و مدرک تحصیلی خود را به خط ۰۹۲۱۶۴۰۴۱۰۰ ارسال نمایید. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با شرایط  به پیج اینستاگرام @pooya_parsi53 مراجعه کنید. جهت هماهنگی بیشتر با شماره 09216404100 تماس حاصل فرمایید.

 

 

کانال های ارتباطی
مدیریت: نسیمی فر
تلفن همراه: 09216404100
آدرس: فضای مجازی

 

پیشنهادی

سبد خرید