آگهی ایران دایرکت

آگهی ایران دایرکت تبلیغات در اینترنت و فضای مجازی را دست کم نگیرید. شما در ایران دایرکت این امکان را دارید که آگهی خود را شخصا مدیریت کنید. اما توجه کنید که آگهی ها امکانات متفاوتی دارند. برای مثال اگر مایلید که آگهی شما در کوتاهترین زمان در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده شود باید بیشتر هزینه کنید و طرح های با امکانات بالا را انتخاب کنید. اما گاهی واقعا لازم نیست. طرح آگهی ایران دایرکت به شما این امکان را می دهد که یک آگهی معمولی با کمترین هزینه را ثبت کنید. اگر کمی تلاش کنید می توانید رتبه آگهی خود را به آسانی افزایش دهید. کافیست آدرس آگهی خود را در صفحات بیشتری برای بازدید نمایش دهید. انتخاب با شماست که از چه سیاستی برای معرفی خود در فضای مجازی و اینترنت استفاده کنید.

Read More

آگهی رایگان ایران دایرکت

آگهی رایگان ایران دایرکت آگهی رایگان ایران دایرکت کمک فراوانی به رشد کسب و کار شما در جستجوی گوگل خواهد کرد. اما با وجود رایگان بودن دارای معایبی نیز هست که باید به این نکات توجه کنید. نکته اول اینکه تصاویر در افزایش رتبه تاثیر چشمگیری دارند و  هرچه تعداد تصاویر یک آگهی بیشتر باشد در رقابت برای کسب جایگاه اول موفقیت بالاتری دارید. نکته دوم برچسب ها و دسته بندی آگهی است که در مواقعی از تصاویر نیز با ارزش تر هستند. برچسب ها را می توان دروازه های بیشتر برای دسترسی به آگهی ها بدانیم که پلن کارت ویزیت فاقد برچسب و دسته بندی است اما با این وجود تمام آگهی ها دارای صفحه اختصاصی برای توضیحات هستند و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام و فیس بوک ارسال می شوند. برای ارسال آگهی رایگان کافیست از منوی اصلی گزینه ارسال آگهی رایگان را انتخاب کنید. همچینن برای آشنایی با دیگر طرح ها ب

Read More

تبلیغات اینستاگرام – آگهی مجازی 2021

تبلیغات اینستاگرام - آگهی مجازی ✅ پخش سریع آگهی در تمام کشور ✅ ارسال آگهی به تمام صفحات اجتماعی ایران دایرکت ✅ غیر قابل ویرایش   برای کسب اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ما به نشانی @irdirect.ir مراجعه فرمایید.  

Read More

آگهی ویژه

آگهی ویژه ایران دایرکت  شما در ایران دایرکت این امکان را دارید که آگهی خود را شخصا مدیریت کنید. توجه کنید که آگهی های ویژه در تمام صفحات فروشگاه نمایش داده خواهند شد به همین دلیل این آگهی ها امتیاز ویژه ای از موتور های جستجو دریافت و درکمتر از یک هفته به صدر نتایج جستجو گوگل خواهند رسید. برای کسب نتیجه بهتر حتما از برچسب های پر بازدید استفاده کنید و سعی کنید نزدیک ترین دسته بندی را به آگهی انتخاب کنید. در ایران دایرکت تمام آگهی ها دارای صفحه اختصاصی برای توضیحات هستند و بخش چکیده در صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و فیس بوک ارسال می شوند. برای ارسال آگهی ویژه کافیست از منوی اصلی یا از همین جا گزینه ارسال آگهی رایگان را انتخاب کنید. همچینن برای آشنایی با دیگر طرح ها به آموزش انواع طرح آگهی در ایران دایرکت مراجعه کنید.  

Read More

ارسال آگهی

اگر با نحوه ارسال آگهی یا انواع سطح های آگهی ها آشنا نیستید لطفا آموزش معرفی انواع سطح های آگهی  را مطالعه کنید و یا از طریق پیج اینستاگرام ایران دایرکت با ما در ارتباط باشید.

Read More